1
PDFDrukuj
2konie.jpg
Data wyprawy:
Termin do ustalenia
Kod imprezy: POL0081ROEU
Cena:
1 osoba dorosła z dzieckiem* - 400 PLN
1 osoba dorosła z dwójką dzieci* - 550 PLN
2 osoby dorosłe z dzieckiem* - 620 PLN
2 osoby dorosłe z dwójką dzieci* - 750 PLN
*od 4 do 15 lat
Dzieci do lat 4 bez opłat w łóżku rodziców, bez dodatkowych świadczeń.
Dojazd we własnym zakresie.
 
Zapraszamy dzieci z rodzicami, dziadkami, opiekunami.
 

Cena imprezy zawiera:
Nocleg w pokoju z łazienką, obiadokolację i śniadanie, udział dzieci w warsztatach, udział w ZOO Safari, 2 godziny jazdy konnej dla każdego członka rodziny (w cenie do wyboru nauka jazdy konnej na lonży, nauka jazdy konnej na padoku, jazda w terenie).

Istnieje możliwość dokupienia noclegu z piatku na sobotę.

 

Drifter Group
tel.:(22) 428 37 68
tel.: 602 39 39 24
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Konie - rodzinny weekend na Mazurach
 

O wyprawie

Niepowtarzalna przygoda  dla dzieci.
Dzieci będą miały okazję z bliska podpatrzeć życie zwierząt w naturalnym otoczeniu. Na ogrodzonym ponad 100 hektarowym terenie gospodarstwa, żyje 500 dzikich
zwierząt.
Wyprawa samochodami terenowymi po parku zajmuje około godziny. Taki sposób zwiedzania daje niezapomnianą możliwość obserwacji zwierząt z bardzo bliska oraz fotografowania.
Na terenie parku, w naturalnych warunkach, mieszkają stada danieli, muflonów, jeleni europejskich, mandżurskich i axis, a także krowy highland cattel, krowy herefordy, tarpany, konie wielkopolskie, kucyki, dziki, lamy glama i guanako, osiołki, kozy i kózki miniaturki oraz owce wrzosówki.
 
Certyfikowane Gospodarstwo Ekologiczne „Okrągłe” położone jest na malowniczym, pagórkowatym terenie nieopodal Giżycka, nad cichym jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych.
Dla gości przygotowano 11 pokoi gościnnych z łazienkami, TV, radiem i bezprzewodowym Internetem (w sumie 30 miejsc noclegowych).
Restauracja specjalizuje się w tradycyjnych daniach kuchni regionalnej.
Do obiektu przylega stacja narciarska SKI MAZURY usytuowana na morenowych wzgórzach. Na sezon zimowy dla narciarzy przygotowano trasy narciarskie, ratrakowane, sztucznie naśnieżane i oświetlone.

W sąsiedztwie stadnina koni - jazdy konne, przejażdżki kucykiem, lekcje nauki.
Czyste powietrze, nieskażona natura, malownicze krajobrazy pośród lasów, jezior i pól.
 „... Zanim Bóg ukończył wielkie dzieło stworzenia i ulepił z gliny człowieka, zwrócił się do wiatru południowego słowami: uczynię z ciebie stworzenie w które włożę potęgę i chwałę moich przyjaciół, a poniżenie nieprzyjaciół moich.
Wiatr odpowiedział:
-Stwórz.
Wtedy wziął Bóg garść wiatru i stworzył zeń konia:
-Ja ciebie stwarzam koniem i nazywam arabskim. Przywiązuję dobro i szczęście do kosmyka twojej grzywy nad czołem. Bogate łupy będą zdobyte na twoim grzbiecie a moc będzie z tobą gdziekolwiek byś się znalazł...”
(Koran)

Pogalopuj... Przed siebie... Poznaj smak wolności... Zobaczysz świat bez końca i początku…
Program

Dzień 1 - sobota
12:00—13:00 — jazda konna
14:00—15:20 — udział w  ZOO  Safari
16:30—17:30 — zajęcia z dziećmi. Opowieści o koniach i innych zwierzętach żyjących w ZOO. Co widzieliśmy i co pamiętamy.
18:00 — obiadokolacja
Czas wolny.
Dzień 2 - niedziela
9:00—10:00 — śniadanie
11:00—12:00 — jazda konna
Powrót do domu.

USA0008TRAN

Partnerzy: